corner

KompānijaVairāk nekā 90 gadu pieredze

  • 1918: tika dibināta kompānija OJMAR, neliels ģimenes uzņēmums, kura specializācija bija dažādu sviru ražošana.
  • 1945: OJMAR uzsāk slēdzeņu un aizbīdņu ražošanu.
  • 1955-1970: OJMAR fokusējas slēdzeņu ražošanā priekš automašīnām, kravas automašīnām un motocikliem.
  • 1970-1998: Spītējot naftas krīzi, OJMAR palaiž jaunu produktu ražošanu: slēdzeņes un aizslēgu sistēmas mēbelēm. Kopā ar pieredzi, OJMAR iegūst arī jaunus tirgus: OJMAR produkcija ir pieejama jau 40 valstīs visā pasaulē.
  • 1998: Ar ražotnes pārcelšanos Elgoibar pilsētā sākas jaunā ēra OJMAR vēsturē - ieviešot jaunus kvalitātes standartus un pielietojot EFQM principus, OJMAR palaiž jaunu mehānisko un elektronisko slēdzeņu ražošanas līniju.

Motivēto profesionāļu komanda

Nepārtrauktā attīstība, rentabilitāte, jaunu darba vietu izveide, dabas resursu atbildīga izmantošana un lojālā partnerība ar sabiedrību - tie ir OJMAR pamatvērtības un mērķi.

Tomēr kompānijas galvenā vērtība ir cilvēki.Tikai motivēti profesionāli, kas ir gatavi uztvert jauno, var elastīgi pielāgoties tirgus izmaiņām un apmierināt klienta prasības.

Izaugsme caur inovācijām

Izstrādājot risinājumus, ko prasa tirgus un kuri palīdz mūsu klientiem ģenerēt pievienoto vērtību, OJMAR pielieto uz klientu orientēto pieeju. OJMAR principu pielietošana inovatīvo produktu izstrādē materializējās patentos, kas ir piereģistrēti dažādas pasaules valstīs.

Kompānijā ir atsevišķs Izstrādes Departaments, kas ir aprīkots ar visjaunāko un progresīvāko tehniku un programmatūru un kur OJMAR profesionāli nodarbojas ar jauno produktu izstrādi. OJMAR jaunāko inovāciju vidū ir elektroniskās slēdzenes, kas ļauj realizēt pieejas kontroli birojos, sabiedriskās telpās, sporta klubos, spa, baseinos u.c.

 
 
Ojmar S.A.
Polígono Industrial de Lerun s/n
20870 Elgoibar
Apartado 30
Spain
Pārdošanas birojs Baltijā,
Krievijā un NVS:
sales@ojmar.eu
Birojs: +371 67 615 159
GSM: +371 29245545